جستجو در مدرن ارتباط رسا

جستجوی بر اساس پارت نامبر و شماره پکیج

ورود به پنل کاربری

ورود با شماره همراه

فرم عضویت در مدرن ارتباط رسا

با ثبت‌نام در مدرن ارتباط رسا می‌توانید: به صورت آنلاین قطعات مورد نظر خود را خرید کنید، از بانک اطلاعات ما جهت بررسی دقیق قطعات بهره ببرید و یا اینکه تامین قطعات بین المللی را به ما بسپارید. مدرن ارتباط رسا کلیه خدمات بررسی، استعلام، تامین و واردات قطعات در سطح بین المللی را ارائه میدهد.

پرسش های متداول

تحویل کالا

آیا امکان تحویل سفارش در محل شرکت را داریم؟

به هنگام ثبت نهایی سفارش می توانید گزینه تحویل در محل شرکت مدرن ارتباط رسا رو انتخاب کنید. با انتخاب این. گزینه واحد تامین و انبار با شما هماهنگی لازم جهت دریافت کالا را انجام می دهند. برای تحویل کالا می بایست فقط سفارش دهنده اقدام کند در صورتی که شخص دیگری اقدام کند میبایست از طرف سفارش دهنده معرفی گردد.

روش های ارسال کالا به چه ترتیبی است؟

پست و تیپاکس
باربری
پیک موتوری

چگونه می توانم تاریخ تخمینی تحویل را بدست بیاورم؟

تمامی سفارشات بهنگام تایید و ثبت نهایی دارای بازه زمانی برای تهیه و تامین هستند. برای سفارشات نقدی طی بازه زمانی ۱ الی ۴ ساعت در ساعت اداری و سفارشات تایمن و واردات به نوع سفارش وابسته است که این موضوع با کارشناس بازرگانی بررسی و ابلاغ می گردد.

آیا می توانم سفارش خود را برای شخص دیگری ثبت کنم ؟

بله. دو روش برای این کار وجود دارد
روش اول : ابتدا وارد پنل کاربری شده و یک آدرس جدید برای تحویل گیرنده ایجاد کنید. روش دوم : بعد از ثبت سفارش گزینه آدرس جدید را وارد کنید بعد از ثبت آدرس گیرنده را انتخاب کنید.

روش های پرداخت و تصویه حساب

چه روش های پرداختی موجود است؟

تمام سفارشات ثبت شده منتهی به درگاه بانکی به صورت نقدی می باشند. پرداخت های سفارشات واردات و تامیین قطعات طی هماهنگی با کارشناس بازرگانی و فروش به شما ابلاغ می شوند

آیا می توانم پرداخت خود را در چند مرحله انجام بدهم؟

برای سفارشات واردات و تامین بر اساس توافق طی هماهنگی با واحد بازرگانی و مالی بررسی و اقدام می شوند. لازم به ذکر است این موضوع برای مشتریانی که از امتیاز بالا برخوردار هستند در چند مرحله انجام می شود.

سفارشات و بازگشت

چگونه یک کالا را برگردانم یا تعویض کنم؟

قبل از انتخاب محصول حتما جزئیات آن را مطالعه کنید و مطمئن باشید که کالای انتخابی مورد نظر شماست تا از پیش آمدن این مشک جلوگیری شود ما سعی میکنیم تمام اطلاعات را با جزئیات به در اختیار شما قرار دهیم تا شما بهترین انتخاب را باشته باشید در صورتی که سفارش شما تحویل داده شود اما عودت وجود ندارد.

چگونه سفارش را لغو کنم؟

تمامی سفارشات نقدی بعد از ثبت و اقدام قابل برگشت و یا لغو نیستند اما سفارشاتی که به صورت در خواست قیمت اقدام می شوند طی هماهنگی با کارشناس فروش لغو می شوند.